Ім’я: (реєстрація?) Пароль (забув?):
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
+
ЛІЧИЛЬНИКИ
ПОШУК по САЙТУ

Софт → Eset Smart Security 4.0.424

Додав → Panas | Дата публікації → 2 червня 2009 | Переглядів → 5958 | Комментарій → 0
Eset Smart Security 4.0.424
Eset Smart Security 4.0.424

Eset Smart Security - повноцінна система безпеки від компанії Eset, об'єднуюча в собі антивірус, модуль боротьби з шпигунським програмним забезпеченням, персональний брендмауер і модуль боротьби з небажаними поштовими розсилками. Кожен модуль Smart Security налаштований на взаємодію з іншими частинами програми, що дозволяє забезпечувати повний захист комп'ютера і, що не маловажно, оптимально використовувати ресурси системи.

Кожен модуль Smart Security налаштований на взаємодію з іншими частинами програми, що дозволяє забезпечувати повний захист комп'ютера і, що не маловажно, оптимально використовувати ресурси системи.

Найбільш важливими нововведеннями четвертого покоління сімейства ESET, є:
- Розширене сканування архівів – дозволяє «просунутим» користувачам набудувати параметри сканування архівних файлів (RAR, ZIP і ін.), зокрема, глибину сканування, максимальний час процедури і максимальний розмір файлу.

- Управління знімними носіями – дозволяє користувачеві блокувати доступ до знімних носіїв (Usb-і CD - приводам), контролювати роботу відповідних пристроїв. Так, якщо доступ до пристрою відкритий, система автоматично просканує небезпечні файли (наприклад, AUTORUN.INF) на наявність погроз.

- Відстежування оновлень безпеки Windows — ESET Nod32 своєчасно подає сигнали користувачеві або адміністраторові у разі появи критичних оновлень для операційної системи.

- ESET Sysinspector – утиліта, що є невід'ємною частиною Антивіруса ESET Nod32 і ESET Nod32 Smart Security. Цей могутній діагностичний інструмент дозволяє швидко виявити приховані в системі руткити без необхідності запуску повного сканування. З його допомогою контролюються зміни в операційній системі, реєстраційних даних застосувань, настройках браузеров. Записи журналів роботи ESET Sysinspector можуть, за бажанням користувача, передаватися фахівцям служб технічної підтримки і антивірусної лабораторії ESET для аналізу і надання своєчасної допомоги.

- ESET Sysrescue – утиліта, яка дозволяє здійснити відновлення системи у разі пошкодження. Користувач може створити власний диск «аварійного відновлення», завантажити комп'ютер з цього диска, провести сканування системи і видалити шкідливі програми.

Доп. інформація: Таблетка вбудована в реліз, встановлюється автоматично. Збірка вигідно відрізняється від аналогічних версій відсутністю заморочек з ключами.

Назва: Eset Smart Security 4.0.424
Категорія: Антивірус
Рік випуску: 2009
Платформа: 32-bit/64-bit
Мова Інтерфейсу: англійськa + російськa
Таблетка: вбудована
Розмір файлу: 38 Mb.


Завантажити Eset Smart Security 4.0.424rus:
Цей текст прихований для гостей. Для його перегляду потрібно зареєструватися.
 (голосів: 0)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

"Гість" не можуть коментувати дану новину.