Ім’я: (реєстрація?) Пароль (забув?):
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
+
ЛІЧИЛЬНИКИ
ПОШУК по САЙТУ

Софт → Інформаційно-пошукова система Інфодиск. Законодавство України (Липень 2010)

Додав → Panas | Дата публікації → 15 липня 2010 | Переглядів → 2670 | Комментарій → 0
Інформаційно-пошукова система Інфодиск. Законодавство України (Липень 2010)


Рік випуску: 2010
Назва: Інформаційно-пошукова система Інфодиск. Законодавство України (07.2010)
Категорія: Софт
Розробник: Інфодиск
Мова Інтерфейсу: російська, українська
Формат файлу: iso
Платформа: Windows All
Пігулка: не куплю дом < Квартиры на сутки< продажа квартир< куплю квартиру < куплю земельный участок< недвижимость в минске< Квартиры в минске цены< агенство недвижимости < резиновая плитка для детских площадок< резиновая плитка< Резиновая плитка в минске< Травмобезопасное покрытие< Квартиры в минске< аренда офиса< Куплю гараж< Цены на недвижимость в Минске< куплю квартиру в Минске< Вывоз строительного мусора< Вывоз мусора< вывоз мусора минск< Вывоз строительного мусора в Минске< из рук в руки< Недвижимость из рук в руки< вывезти мусор строительный< вывезти мусор в минске< демонтаж плитки< демонтаж стяжки< Мебель для ванной< унитазы< акриловые ванны< куплю ванну< Наборы мебели для ванной< куплю мебель для ванной< Инсталляции для унитазов< шторки на ванну< куплю унитаз< куплю биде< куплю керамическую плитку для ванной< керамическая плитка для ванной< керамическая плитка< услуги по вывозу мусора минск < потрібнa
Розмір: 648.07 MB

Інформаційно-пошукова система Інфодиск. Законодавство України розроблена як потужний інструмент для щоденної роботи з правовою базою і пошуку потрібного нормативного акту в лічені секунди.
Містить повну законодавчу базу України - більше 120 000 документів: всі Кодекси, закони, документи практично всіх органів законодавчої і виконавчої влади, міжнародні договори та угоди в діючих редакціях. Для зручності користувачів База законодавства систематизована за трьома класифікаторах: за видані органами, за типом документа, по тематичній і галузевій приналежності документів. Виділено блоки: Новини законодавства, державні класифікатори, типові договори і бланки, коментарі юристів, довідники.


< < <


Повна правова база даних «Інфодиск» містить:
* Загальне законодавство: Представлена повна законодавча база України - 120.000 документів практично всіх органів законодавчої і виконавчої влади, як у діючих, так і в попередніх (з 2000 року) редакціях;
* Всі Кодекси та закони України в контрольному стані, нормативні акти СРСР, УРСР і країн СНД, міжнародні угоди. База класифікована по трьом рубрикатором: за видані органами, за типами документа і тематичної приналежності документів.
* «Консультант Бухгалтера і Підприємця» - блок розроблений з єдиною метою - допомогти вам розібратися в хитросплетіннях українського законодавства з основних питань оподаткування, бухобліку і підприємницької діяльності.
* Представлено 150 тематичних збірок консультаційних матеріалів (понад 3.000) з основних питань податкового обліку та підприємницької діяльності від фахівців провідних періодичних видань;
* Понад 900 офіційних відповідей співробітників податкових органів на питання з повсякденної практики;
* «Листи ДПАУ» - точка зору головної податкової адміністрації: офіційні рекомендації, вимоги і роз'яснення;
* «Судова Практика і судочинство» - база судових прецідентов, матеріали Верховного Суду і судова практика;
* Консультації юристів: реєстрація підприємств; порядок звернення до суду, ліцензування і патентування;
* Посібник «Ваше діловодство»;
* Типові договори, форми бухгалтерської звітності, бланки;
* Шаблони судових і процесуальних документів і вимоги щодо їх відання; кадрова документація;
* 17 Довідників - від курсів валют до словника юридичних термінів, довідник органів влади і державні класифікатори тощо
* Повна і актуальна база даних необхідна, але не єдина вимога для інформаційної системи. Дуже важливо забезпечити користувачеві можливість легко знайти потрібну інформацію. Тому Пошукова система повинна бути зручною, логічною і максимально могутньою.
* Ведення власних баз даних: можливість створювати і підтримувати свої бази даних, вводити власні рубрикатори підшивок документів, вести тематичні підбірки і коментарі. У нашій системі для ведення власних баз використовується механізм «drag and drop», - ви можете просто «перетягнути» потрібний документ або список у вітку вашого класифікатора без створення нового файлу.

Скачати Інформаційно-пошукова система Інфодиск. Законодавство України (Липень 2010)

turbobit.net
http://turbobit.net/ri2u10iga9lx.html<

vip-file.com
http://vip-file.com/download/6923.10b3b2f8...7.2010.iso.html<

letitbit.net
http://letitbit.net/download/6580.10b3b2f8...7.2010.iso.html<

shareflare.net
http://shareflare.net/download/31414.10b3b...7.2010.iso.html<
 (голосів: 2)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

"Гість" не можуть коментувати дану новину.